Αρχική σελίδα Δραστηριότητες Πολιτιστικά Θέατρο "Κατά φαντασίαν ασθενής" του Μολιέρου 2002 - 2003

"Κατά φαντασίαν ασθενής" του Μολιέρου 2002 - 2003

ΘΕΑΤΡΟ   2002-2003

Τη θεατρική παράσταση «Κατά Φαντασίαν Ασθενής» του Μολιέρου παρουσίασε τη σχολική χρονιά 2002 ? 2003 η θεατρική μας ομάδα, στο θέατρο της Ένωσης Ποντίων Πειραιώς στη Δραπετσώνα, τη Δευτέρα 12 Μαΐου 2003.

Υπεύθυνος καθηγητής παράστασης και σκηνοθεσίας ήταν ο Ιορδάνης Μαυρουδής. Την πρωτότυπη μουσική και τη διδασκαλία μουσικής έκανε ο καθηγητής Ιάκωβος Κονιτόπουλος, ενώ την ενδυμασία ανέλαβε η καθηγήτρια Ζωή Τσαντζαρίδου.

Συμμετείχαν οι μαθητές: Γιώργος Παυλής, Ρίτα Κάτζο, Μάρθα Γαλατά, Εβελίνα Καρακώστα, Γιώργος Αναστασίου, Παναγιώτης Κουσίδης, Γιάννης Κατσαφάδος, Μαρία Κοζάνη, Μαριλέττα Βραχνού, Ευαγγελία Κωνσταντουδάκη, Ειρήνη Θεοδώρου, Ράνια Αβρανά.

Το σχεδιασμό της αφίσας έκανε η Ρίτα Κάτζο και τον σχεδιασμό του προγράμματος και της πρόσκλησης, η Ειρήνη Θεοδώρου.

programm.

Kata fantasian afissa